محرومان ,می‌کند ,همین ,مستضعفان ,مصرف ,اعلام می‌کند ,میلیارد تومانی ,مصرف گوشت ,ریاست جمهوری ,حکومت مستضعفانیادداشت شماره 741
                            
حکومت مستضعفان به کام مستکبران
جمهوری اسلامی به ادعای سردمداران آن « حکومت مستضعفان » است یا قرار بوده که باشد . این در حالی است که به گفته‌ی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ، میانگین مصرف گوشت سالانه محرومان به 1600 گرم رسیده است ( روزانه 4.38 گرم ) . این در حالی است که یکی از فرمانداران دولت همین ریاست جمهوری برای هم‌دردی با « محرومان » با صدای بلند اعلام می‌کند : من اهل شیشلیک و کبابم و ... » هم چنین معاون دیگری از همین رییس جمهور، البته به نمایندگی از سوی « محرومان » در پخت طویل‌ترین شیشلیک جهان در شاندیز مشهد حضور می‌یابد و عکس یادگاری می‌گیرد .
هم‌زمان دادگاه عدالت اداری برای رفاه حال « محرومان » که مصرف میانگین گوشتشان در سال به 1600 گرم رسیده است ، حکم صادر می‌کند و خودروهای چندصد میلیونی تا چند میلیارد تومانی که از ورود آن‌ها به کشور به استناد « لوکس» بودن جلوگیری شده بود ، آزاد اعلام می‌کند .
بهای یکی از همین خودروهای کمابیش 5 میلیارد تومانی که به حکم‌ قضایی وارد کشور گردید ، برابر است با مصرف گوشت سالانه‌ی 104 تا 110 هزار « محروم » ( بخوان مستضعف ) .
پرسش اساسی بسیاری از مردم میهن ما ، امروز این است که آیا مردم این سرزمین در سال 1357 برای برپایی این نظامات، دست به انقلاب زدند ؟!
شنبه 27 شهریورماه 1395 ـ هوشنگ طالع

 

منبع اصلی مطلب : روزنامک
برچسب ها : محرومان ,می‌کند ,همین ,مستضعفان ,مصرف ,اعلام می‌کند ,میلیارد تومانی ,مصرف گوشت ,ریاست جمهوری ,حکومت مستضعفان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

پو اس ام اس : یادداشت شماره 741 / کومت مستضعفان به کام مستکبران